Skupinové lekce

Skupinové lekce

Děti v pohybu (kurz) VOLNÁ MÍSTA

Cvičení pro děti věkové kategorie 6 -12 let. Jedná se o tréninky plné pohybu, zajímavých her a cvičení.  Věřím, že pohyb, který je správně nastavený a hravý, je i zdravý. Dala jsme si za cíl – rozhýbat děti a ukázat, že sport, je zábava.  V kurzu děti dostávají prostor hrát hry, být  kreativní i soutěživé.

Středa 16:15 - 17:15h , WACL, Horská 296, Litvínov-Chudeřín

Kurz po dobu 10 týdnů.

Lze se hlásit i v průběhu školního roku. 

Cena : 1.800,- Kč 

Nutná rezervace  (u mě) na tel.: 776 23 23 71

Skupinové lekce SPS děti

Nabízím skupiné lekce Spirální stabilizace páteře pro děti.  Toto cvičení je zaměřené  na léčbu  skoliózy páteře, kompenzaci sportovců, správné, pevné  a vzpřímené  držení těla. Skupina je určena dětem, které jíž umí základní cviky SPS.

Pondělí 14:30h, Stará lesovna Litvínov (max. 10 dětí ve skupině) 

Možné domluvit i další termíny. 

BUĎ FIT 40+   (kurz)  VOLNÁ MÍSTA

Cvičení pro ženy v tom nejlepším věku ! :) Začaly tě trápit bolesti zad? Kila navíc? Nebo se jen chceš hýbat, ale nechceš skátat jako ve dvaceti? Tento kurz je přímo pro tebe. Je určen nejen ženám, které se cvičením skupinových lekcí teprve začínají, ale i tzv. "věčným začátečníkům" a také "stálicím" naší cvičicí skupiny. :)

Od začátku vás povedu od těch nejjednoduších variant cviků s důrazem na techniku provedení, až po ty těžší varianty. Budeme společně budovat, zlepšovat vaši fyzickou kondici a pozitivní vztah ke sportu. Zapojíme všechny svalové skupiny. Zaměříme se i na prevenci bolavých zad (syndrom sedavého způsobu života), zpevnění pánevního dna (inkontinence), celkové držení těla a nebude chybět ani redukce tukových zásob. :)  Neboj se přijít mezi nás, jsme na "jedné lodi". :)

PONDĚLÍ 17:45-18:45h., Stará lesovna Tylova 661, Litvínov, https://staralesovna.cz                                                                                               

STŘEDA  17:45-18:45h.,Stará lesovna Tylova 661, Litvínov, https://staralesovna.cz

Cena : 8lekcí/ 1.000,- Kč/platnost 4 týdny. Permanentka je přenosná, pokud nemůžete na lekci přijít, můžete za sebe poslat náhradu. (Prosím, informujte mě předem.)  

Nutná rezervace  (u mě) na tel.: 776 23 23 71 formou SMS

 

 

ZDRAVÁ ZÁDA (metodou SPS) kurz  

Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám meziobratlí dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

Tento kurz je jedním ze základních kroků ke správnému zvládnutí metody. Pravidelné domácí cvičení (10 min denně) je nezbytně nutné k dosažení očekávaných dlouhodobých výsledků.  

PONDĚLÍ  - pokročilý - 16:45-17:30h., Stará lesovna, Tylova 661, Litvínov, https://staralesovna.cz

PONDĚLÍ  - pokročilý - 19:00-19:45h., Stará lesovna, Tylova 661, Litvínov, https://staralesovna.cz

STŘEDA - pokročilý -  19:00-19:45h. , Stará lesovna, Tylova 661, Litvínov, https://staralesovna.cz

Uzavřený kurz po dobu 10 týdnů. 

Cena : 2.700,- Kč (včetně lana, které Vám zůstane na cvičení doma) , 2.000,- Kč ( pokud máte vlastní lano na SPS)

Rezervace kurzu  (u mě) na tel.: 776 23 23 71 formou SMS